Izvor: Nezavisne Novine, 12.Feb.2016, 11:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kseniji u čast nova pjesma
Nekadašnji član rep sastava “187” Bane Kovačević vratio se na scenu singlom “Ja bih pošao za njom”, koji je posvetio tragično nastradaloj pjevačici Kseniji Pajčin
Spot za ovu numeru podržala je “Sigurna kuća”.
- Uspio sam u onome čemu sam težio - da vratim među žive moju Vudi - napisao je Kovačević na “Fejsbuku”, podijelivši sa pratiocima spot i sjećanje na prijateljicu.
Ksenija i Bane su prije 12 godina snimili duet “Škorpija”. Kobnog 18. marta 2010. atraktivnu pjevačicu ubio je tadašnji momak, maneken Filip Kapisoda, koji je potom i sebi presudio.
(N.N/Novosti)
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






