Krivokapić odgovorio: Dogovorili ste se

Izvor: B92, 27.Mar.2022, 19:53

Krivokapić odgovorio: "Dogovorili ste se"

Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Zdravko Krivokapić odgovorio je na optužbe Demokratskog fronta.

Kako je ocenio, napadi od DF-a, koji doživljavaju kluminaciju, šalju poruku da su verovatno našli nove koalicione partnere u DPS-u.

"Ne bi im bio prvi put, s obzirom da su za izglasavanje Ustava već sarađivali, u kome je najviše oštećena nacionalna zajednica, koju oni sada navodno brane", dodaje on.

Prema njegovim rečima, DF-u “nije smetalo” >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da se druže da Dritanom Abazovićem nakon protesta protiv manjinske vlade.

“A kada pominju gospodina Abazovića, nije im smetalo da se sa njim druže, odmah nakon saobraćajnih blokada i protesta protiv manjinske Vlade. Verovatno im je i dalje, predsednik SNP-a pošten čovjek, koji nikada neće izdati. To najbolje govori, ko je zapravo koordinator pada Vlade”, zaključio je Krivokapić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.