Izvor: Nezavisne Novine, 06.Jun.2014, 16:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krivični zakon ide u redovnu proceduru

SARAJEVO - Dom naroda Parlamentarne skupštine BiH uputio je u redovnu proceduru Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Krivičnog zakona BiH, nakon što nije dobio potrebnu podršku delegata da bude razmatran po skraćenom postupku.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Čolak: Krivični zakon mogao bi biti usvojen za 15-ak dana

Izvor: Nezavisne Novine, 06.Jun.2014

SARAJEVO - Ministar pravde BiH Bariša Čolak izrazio je nadu da će u narednih 15-tak dana biti prihvaćen Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Krivičnog zakona BiH, koji je danas na sjednici Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH upućen u redovnu proceduru.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.