Izvor: RTS, 03.Jul.2013, 13:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krivična prijava protiv manekenke
Zbog sumnje da je prijavila lažno silovanje, policija podnela krivičnu prijavu protiv manekenke M.M. iz Beograda.
Beogradska policija podnela je krivičnu prijavu protiv manekenke M.M. zbog sumnje da je prijavila lažno silovanje.
Nakon što je utvrđeno da nije silovana, M.M. (1992) je policajcima izjavila da je lažno prijavila da je oteta i silovana, nakon čega je u prisustvu dežurnog zamenika tužioca saslušana u vezi sa okolnostima događaja, navodi se u saopštenju >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << policije.
Manekenka je, nakon svađe sa bivšim dečkom na splavu čiji je on suvlasnik, u noći između 21. i 22. juna, otišla u nepoznatom pravcu.
Pronađena je 23. juna na u naselju Vidikovac u Beogradu, raščupana i bosa i tada je tvrdila da su je nepoznati muskarci oteli i silovali u jednom stanu u Zemunu.
Lekarskim pregledom je utvrđeno da nije bilo silovanja, kaže se u saopštenju.








