Izvor: B92, 16.Mar.2012, 11:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraljevo: Radnici ostaju u opštini
Kraljevo -- Bivši radnici "Magnohroma" u Kraljevu nastaviće protest u Skupštini opštine. Oni su odbili predlog Agencije za privatizaciju.
Ponuđena, dvostruko viša hipoteka na imovinu preduzeća nego što je to predloženo na prvom sastanku, neprihvatljiva je za radnike, kaže njihov predstavnik Lazar Pavlović. On je dodao da će ubuduće isključivo razgovarati sa Vladom Srbije, a ne sa Agencijom.
Oin je za B92 rekao da je sastanak sa Agencijom trajao 45 minuta i da su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << radnici predloge odbili.
Pavlović je rekao da radnici nameravaju da nastave protest u Skupštini opštine Kraljevo i da će ostati u njoj dokle god im ne budu isplaćene zarade koje su zaradili do 2008. godine.
Radnici protestuju u Skupštini opštine Kraljevo
Izvor: Radio Slobodna Evropa, 16.Mar.2012
Bivši radnici "Magnohroma" u Kraljevu nastaviće protest u Skupštini opštine, nakon što je sastanak sa Agencijom za privatizaciju završen bez dogovora. Ponuđena dvostruko viša hipoteka na imovinu preduzeća, nego što je to predloženo na prvom sastanku, neprihvatljiva je za radnike kaže njihov...




