Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Apr.2017, 12:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kraljevo: Bacio ručnu bombu na mladića
Kraljevačka policija uhapsila je N.B. (23) iz Kline zbog osnova sumnje da je bacio ručnu bombu na Kraljevčanina (29), saopšteno je danas.
Po navodima policije, incident se dogodio pola sata posle ponoći u Prvomajskoj ulici a prema saznanjima agencije Beta, mladić na koga je bomba bačena nije povređen prilikom eksplozije.
Po nalogu višeg javnog tužioca, N.B. je određeno zadržavanje do 48 časova zbog osnova sumnje da je izvršio krivična dela ubistvo u pokušaju i nošenje i držanje eksplozivnih materija i on će u zakonskom roku biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













