Izvor: Blic, 14.Maj.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Korać odbacio kritike DSS na rad Predsedništva DOS-a
Korać odbacio kritike DSS na rad Predsedništva DOS-a
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i kopredsednik Socijaldemokratske partije (SDP) Žarko Korać odbacio je danas tvrdnje Demokratske stranke Srbije (DSS) da su ministri u Vladi Srbije bili dužni da izveštaj o svom radu podnesu republickom parlamentu, a ne Predsedništvu DOS-a. Korać je na konferenciji za novinare ocenio da je logično da izveštaji budu podneti na predsedništvu koalicije koja cini parlamentarnu vecinu. On je upitao zašto DSS nije ucestvovala na sednici Predsedništva i dodao da ce ta stranka imati prilike da o svojim primedbama na rad Vlade Srbije govori i u republickoj skupštini.
(16:37)








