Izvor: Nezavisne Novine, 21.Nov.2016, 15:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kolarov dobija konkurenciju
Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola definitivno je riješio da pojača lijevi odbrambeni bok u januaru, pošto je na listu želja dospio i fudbaler Juventusa Aleks Sandro.
Sandro u svom ugovoru ima izlaznu klauzulu od 30 miliona evra, ali se čini da bi i manji iznos mogao da zadovolji čelnike šampiona Italije, prenosi Kalčomerkato.
Gvardiola je poziciji lijevog beka trenutno ima Aleksandra Kolarova i Gaela Klišija, ali skoro sigurno će dovesti još jednog >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << jer se, pored Brazilca iz Juventusa, kao potencijalne novajlije spominju iz Bajerna Huan Bernat i David Alaba.
Srpski reprezentativac najverovatnije neće morati da brine za svoj status, standardan je i igrač čije igre hvali Pep Gvardiola, dok bi Kliši mogao da se nađe na izlaznim vratima.
Nastavak na Nezavisne Novine...






