Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Dec.2025, 09:56
Koković: Uvodimo nevidljive radare za merenje prosečne brzine na magistralnim putevima
Pomoćnik direktora Agencije za bezbednost saobraćaja (ABS) Mirko Koković izjavio je danas da se radi na uvođenju sistema stacioniranih i mobilnih radara, nevidljivih radara za merenje srednjih brzina na magistralnim putevima gde je učestao broj saobraćajnih nezgoda sa fatalnim ishodom.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Uvode se "nevidljivi" radari za merenje prosečne brzine na magistralnim putevima: "Nema više dojava vozačima"
Izvor: Radio 021, 23.Dec.2025
Pomoćnik direktora Agencije za bezbednost saobraćaja (ABS) Mirko Koković izjavio je da se radi na uvođenju sistema stacioniranih i mobilnih, nevidljivih radara za merenje srednjih brzina na magistralnim putevima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





