Izvor: SandzakPress.net, 22.Mar.2018, 13:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ko truje pse u Priboju?
Na društvenim mrežama pojavila se slika otrovanog psa u Priboju, a komentar građana prenosimo u cjelosti : ”Lice naseg grada Priboja..masovno trovanje pasa..i ovo je samo jedan od…i godinama unazad ista slika,i opet i opet i opet…beskonacno opet..jedni cute,drugi se raduju,trece nije ni briga,a oni umiru u najvecim mukama ispred nasih ociju…tek kad se neciji mezimac otruje,onda se malo reaguje i ubrzo sve zaboravi…i opet ista prica,opet i opet…ko zasluzuje ovakvu smrt? Ova jadnica se borila sa demodeksom i taman pocela da se oporavlja,al joj ne dadose…opet ponovaljam,nadam se da negde ima Boga i da sve ovo vidi…
Nastavak na SandzakPress.net...





