Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Dec.2013, 21:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ko plaća najskuplje režije u Evropi?
Cene električne energije i gasa u Evropi su od 2010. značajno porasle, uglavnom zbog skoka veleprodajnih cena energenata u svetlu slabog globalnog ekonomskog oporavka i očekivanja da će tražnja porasti. Istraživanje pokazalo da je Beograd na trećem mestu po ceni prirodnog gasa, a na 19. po ceni struje.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Ko plaća najskuplje režije u Evropi?
Izvor: Nezavisne Novine, 12.Dec.2013
LONDON - Cijene električne energije i gasa u Evropi su od 2010. značajno porasle, uglavnom zbog skoka veleprodajnih cijena energenata u svjetlu slabog globalnog ekonomskog oporavka i očekivanja da će tražnja porasti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











