Ko je ovaj ćelavi dasa?

Izvor: Mondo, 05.Sep.2014, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko je ovaj ćelavi dasa?

Ne, nije u pitanju najozloglašeniji britanski zatvorenik Čarli Bronson, iako ovi brci i glatka ćela svakako zavaravaju!

 Nikada nije bežao od hrabrih poteza u svojoj karijeri, ali sada je Džejms Franko stupio na sasvim novi nivo svoje posvećenosti.

Kako bi ušao u ulogu za film "Zeroville", Franko je bez problema obrijao glavu, ali i uradio privremenu tetovažu Elizabet Tejlor i Montgomerija Klifta na pozadini iste.

Film je adaptacija knjige Stiva Eriksona >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << iz 2007. godine, a Džejmsu je zapala uloga Džeroma - problematičnog mladog arhitekte, koji ima san da uspe u Holivudu pod uticajem njegovih omiljenih filmova.

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.