Izvor: RTS, 14.Dec.2011, 08:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ko je odvrnuo ventil cena?
Vlada je 1. novembra odobrila da gas za domaćinstva poskupi u proseku deset odsto. Novembarski računi, međutim, stižu uvećani i za četvrtinu. Iz Agencije za energetiku podsećaju da ima 35 distributera, a da najniže poskupljenje važi samo za "Srbijagas".
Povezane vesti
Ko je odvrnuo ventil cena?
Izvor: S media, 14.Dec.2011
Vlada je 1. novembra odobrila da gas za domaćinstva poskupi u proseku deset odsto. Novembarski računi, međutim, stižu uvećani i za četvrtinu...'Boreliju' izuvaju cipele..Iz Agencije za energetiku podsećaju da ima 35 distributera, a da najniže poskupljenje važi samo za "Srbijagas"..."Svi ostali...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









