
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Jun.2023, 16:01
Kisić:Srbija napravila značajne pomake u unapređenju rodne ravnopravnosti
Ministarka za brigu o porodici i demografiju Darija Kisić razgovarala je danas sa direktorkom za obrazovanje, rod i ravnopravnost i specijalnim izaslanikom Velike Britanije za rodnu ravnopravnost Alisijom Herbert i tom prilikom istakla da je Srbija napravila značajne pomake na ovom planu naročito kada je u pitanju zakonska regulativa.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Kisić: Srbija napravila značajne pomake u unapređenju rodne ravnopravnosti
Izvor: 24sedam.rs, 02.Jun.2023
Kisić i Herbert su razgovarale o unapređenju saradnje dve zemlje, posebno u oblasti rodne ravnopravnosti, zaštiti žena od nasilja i populacione politike
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.