Izvor: Danas, 27.Mar.2015, 09:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KinoKlub i Tea Break u Gradu

Beograd - Zagrebački bend KinoKlub i beogradski Tea Break nastupiće u subotu, 28. marta, od 21 sat u Kulturnom centru Grad. KinoKlub je pop punk bend iz Zagreba osnovan 2007. godine. U 2010. su izdali prvi LP "Ajmo klinci", koji je jako uspešno ispraćen širom prostora stare Jugoslavije. U poslednje četiri godine iza sebe su ostavili veliki broj koncerata širom regiona i tako su prihvaćeni kao jedan od najuspešnijih pop-punk bendova u ovom delu Evrope. Publici su već dobro poznati hitovi >> Pročitaj celu vest na sajtu Danas << "Vrati se u Zagreb", "Za nju" i "Nije bed". 2014. vraćaju se sa novim EP-om "Henganje", koji će ovom prilikom predstaviti beogradskoj publici.

Tea Break je punk rock bend iz Beograda koji postoji od 2001. Tokom godina i posle više izdanja razvili su sopstveni stil pank roka sa blagim uticajem hardkora i metala. Zvuk grupe Tea Break se možda najlakše može opisati kao susret bendova Rise Against i Face To Face. Ovih dana je izašao novi EP naziva "Something's Wrong. Everything's OK", kojim bend energično i najdirektnije do sada upire prstom u odgovorne za život u Srbiji danas. Cena karte je 350 dinara.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.