Kim i Maraja do venčanja bez seksa

Izvor: Glas javnosti, 14.Dec.2012, 11:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kim i Maraja do venčanja bez seksa

Nik Kenon i Maraja Keri slušaju njenu muziku dok vode ljubav, priznao je u radijskom šou Haurda Sterna. 

"Znaš kako to već ide, ponekad su tu one posebne noći kad stavite neku muziku da svira", objasnio je Nik, kojem je omiljena pesma Hero.

Slavni par se venčao 2008. godine posle samo šest nedelja, a Kenon je priznao i da su  hteli da se venčaju pre nego što postanu intimni. Do venčanja su se samo mazili.

"Nije me zanimalo ako Maraja nije dobra u seksu i ako ne zna dobro da me oralno zadovolji. Bilo kako bilo, i dalje je jedna od najlepših žena na planeti", rekao je.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.