Izvor: Nezavisne Novine, 12.Jun.2017, 17:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kijanu Rivs glumiće lovca na vještice u ruskom fimu

Holivudski glumac igraće u ruskom filmu o Pipi Dugoj Čarapi, gdje će igrati oca djevojčice, rekao je za Sputnjik producent filma na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma u Sankt Peterburgu.

On je precizirao da film pod nazivom "Pipi", za koji se očekuje da će biti završen 2019, neće u potpunosti pratiti radnju knjige švedske autorke Astrid Lindgren, ali će biti zasnovan na njenom sižeu.

"Kijanu Rivs će igrati jednu od vodećih uloga. On je lovac na vještice", >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << rekao je Aleksej Petruhin.

Čini se da se veze zvijezde “Matriksa" sa Rusijom razvijaju. Krajem maja on je neočekivano došao u Sankt Peterburg da snimi dio romantičnog trilera “Sibir" Metjua Rosa, koji je oduševio njegove ruske obožavaoce. Neki su čak organizovali i igru potrage nazvanu "Pronađi Kijanua u Sankt Peterburgu".

(novosti.rs)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.