Kejt Blanšet imala saobraćajnu nesreću

Izvor: Kurir, 30.Mar.2014, 19:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kejt Blanšet imala saobraćajnu nesreću

Glumice su snimale scenu u kojoj voze automobil po klizavom putu, a kada je Kejt pokušala da zaustavi vozilo, kočnice su otkazale, nakon čega je došlo do nesreće

Glumice Kejt Blanšet i Runi Mara imale su saobraćajnu nesreću na snimanju novog filma "Kerol".

Naime, glumice su snimale scenu u kojoj voze automobil po klizavom putu, a kada je Kejt pokušala da zaustavi vozilo, kočnice su otkazale, nakon čega je došlo do nesreće.

"Kejt je vozila, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i sve je bilo u redu dok nije pokušala da zaustavi automobil. Uporno je pritiskala kočnicu, ali se ništa nije dešavalo, nakon čega je uspaničeno počela da vrišti", rekao je izvor sa seta filma.

On još dodaje da je Kejt, nakon bezuspešnog kočenja, naglo okrenula automobil na levo i nekako ga zaustavila.

"Svi smo pojurili ka njima, kameman je zvao policiju, ali je Kejt počela da viče: "Ok smo, dobro smo. Auto nije dobro,ali mi jesmo", rekao je svedok ove nezgode.

(Daily mail)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.