Keba: Uvek sam izdepiliran!

Izvor: Mondo, 28.Okt.2014, 11:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Keba: Uvek sam izdepiliran!

Pevač, učesnik takmičarskog šoua, kaže da depilaciju smatra osnovnom brigom o izgledu.

Foto: YouTube

Dragan Kojić Keba važi za jednog od najvećih metroseksualaca domaće estrade. Već je poznato da koristi kreme i šminku, da je istetovirao predeo oko očiju procedurom nanošenja trajne šminke, a sada je za "Naše novine" rekao da se redovno i depilira.

"Nisam se depilirao za potrebe snimanja šoua, ja sam uvek izdepiliran. Moram da priznam da ni nemam mnogo dlaka, pa depiliram samo one koje se vide. Ne znam da li je to moderno ili ne, ali ja vodim računa o sebi i svom telu", rekao je pevač.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

KEBA: Uvek sam izdepiliran, ali ne nosim ženine štikle (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 28.Okt.2014

- Moram da priznam da i nemam mnogo dlaka na sebi, tako da samo uklonim one koje se vide. Ne znam da li je to moderno ili ne, ali ja vodim računa o svom izgledu - rekao je popularni pevač..Folker Dragan Kojić Keba, koji je pobedio u trećoj emisiji “Tvoje lice zvuči poznato” u kojoj je imitirao...

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.