Izvor: B92, 22.Sep.2015, 14:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kažiprst: Novi problemi u odnosima Srbije i HR
U utorak 22. septembra u Kažiprstu će gostovati direktorka Centra za spoljnu politiku, Aleksandru Joksimović a teme razgovora su odnosi Srbije i Hrvatske.
Novinarka TV B92 Suzana Trninić će sa Joksimovićevom razgovarati o hrvatskom zatvaranju granica prema Srbiji, izbornim kampanjama u obe države, izbegličkoj krizi i srpsko-hrvatskim odnosmai.
Kažiprst, utorak 22. septembar u Vestima od 16h na TV B92
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










