Izvor: B92, 13.Jan.2008, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Karićeva: Novac studentima
Beograd -- Milanka Karić je rekla da će, ako pobedi na izborima, sredstva iz budžeta namenjena predsedniku usmeriti za stipendiranje studenata.
Obraćajući se omladini Gradskog odbora Pokreta "Snaga Srbije" u Beogradu, kandidatkinja te stranke za predsednika Srbije je rekla da se iz republičkog budžeta izdvaja 12,5 miliona evra za predsednika Republike i dodala da bi od tih sredstava trebalo finansirati 1.000 mladih svake godine.
"Ja ću biti predsednik koji će >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << najmanje novca koštati ovaj narod. Tu sumu ću prepoloviti. To sam i do sada radila, kao predsednik Fondacije braća Karić koji je finansirao još više mladih ne samo na BK univerzitetu, nego i na ostalim fakultetima u Srbiji", rekla je Karićeva, a prenosi PSS.









