Izvor: Nezavisne Novine, 22.Feb.2018, 19:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karasko seli u Kinu

Janik Fereira Karasko, belgijski fudbaler, nije zadovoljan minutažom u Atletiko Madridu i "AS" prenosi da je u pregovorima sa kineskim klubom Dalijan Đifangom, koji za njega nudi 30 miliona evra.

Po ranijem dogovoru, Monaku sljeduje 25 odsto od transfera, a Dijego Simeone, trener Atletika, dao je zeleno svjetlo za transfer.

Zanimljivo, tokom prethodnih prelaznih rokova spominjalo se da su Čelsi i Mančester junajted zainteresovani za Karaska i da su nudli čak 70 miliona evra za njega.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.