Kanski lavovi stigli u Beograd

Izvor: Blic, 29.Sep.2017, 14:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kanski lavovi stigli u Beograd

Kreativna agencija New Moment sa ponosom je predstavila svojih 5 kanskih lavova, osvojenih na nedavno održanom međunarodnom festivalu kreativnosti „Cannes Lions“, svojevrsnoj olimpijadi u svetu advertajzinga.

Ono što su Oskari u svetu filma, to su kanski lavovi u svetu marketinga, a agencija New Moment osvojila je čak 5 prestižnih lavova na „Cannes Lions“ festivalu za projekat „Jedna knjiga za mir” u konkurenciji među neverovatnih 46.000 prijavljenih radova! >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Velikom žurkom na kojoj su se okupili mnogi predstavnici medija, marketinški stručnjaci, poznate ličnosti i renomirani umetnici, agencija New Moment proslavila je osvojene nagrade i njihov dolazak u Beograd. Na gala proslavi upriličenoj njihovim povodom Lavovi su, u svom punom sjaju, predstavljeni znatiželjnim gostima koji su nestrpljivo čekali u redu kako bi se slikali sa popularnim nagradama.

Ovo je ujedno i prvi put u istoriji da jedna kreativna agencija iz našeg regiona osvoji čak pet prestižnih lavova na kanskom festivalu kreativnosti. Svih pet nagrada, među kojima su jedno zlato (u kategoriji Dizajn), jedno srebro (u kategoriji Promo & activations) i tri bronze (u kategorijama Print, PR i Radio), agecija New Moment osvojila je za projekat „Jedna knjiga za mir”.

„Ove nagrade su još jedna potvrda balkanskog kvaliteta i dokaz da Srbija ima kreativnosti i talenta u rangu sa svim ostalim zemljama sveta, ako ne i više. Važnost ovih nagrada je izuzetno velika, one doprinose razvoju srpske privrede, podstiču ekonomiju i siguran su signal svim investitorima da su na pravom putu. „Cannes Lions” je najveći svetski festival kreativnosti i komunikacija, jedino globalno mesto ok

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Kanski lavovi stigli u Beograd

Izvor: Story, 29.Sep.2017

Kreativna agencija New Moment sa ponosom je predstavila svojih 5 kanskih lavova, osvojenih na nedavno održanom međunarodnom festivalu kreativnosti “Cannes Lions”, svojevrsnoj olimpijadi u svetu advertajzinga. Ono štosuOskari u svetufilma, to sukanskilavovi u svetumarketinga, aagencijaNew Moment...

Nastavak na Story...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.