Izvor: RTS, 06.Nov.2009, 15:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kamenovan autobus GSP-a, povređena devojka
U sukobu dve grupe navijača u beogradskom naselju Konjarnik kamenovan je autobus Gradskog saobraćajnog preduzeća. U autobusu je bilo dosta putnika a jedna putnica je lakše povređena.
U sukobu dve grupe navijača u beogradskom naselju Konjarnik kamenovan je autobus Gradskog saobraćajnog preduzeća na liniji 17. a tom prilikom jedna putnica je lakše povređena.
Dežurni u GSP-u Radislav Stefanović kazao je za RTS da su se u Ustaničkoj ulici, sinoć oko 23.35, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sukobile dve grupe navijača i da je tom prilikom kamenovan autobus GSP-a.
Prema njegovim rečima, povređena je devojka. Ona je zadobila lakše povrede glave.
Stefanović je rekao da je u autobusu bilo dosta putnika.
Navijači su i u septembru kamenovali autobus na liniji 53 u koji su potom ubacili upaljenu baklju. Tom prilikom povređena je devojka.


