Izvor: Nezavisne Novine, 21.Dec.2013, 10:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kamate nadmaše i 35 odsto!
BANJALUKA - Poljoprivrednici u BiH tvrde da se prema njima nekorektno ponašaju predstavnici mikrokreditnih organizacija, jer im, kako ističu, "debelo" zaračunavaju kamate na poljoprivredne kredite, a koje su u nekim slučajevima veće i od 35 odsto.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Kamate nadmaše i 35 odsto!
Izvor: Capital.ba, 21.Dec.2013
BANJALUKA, Poljoprivrednici u BiH tvrde da se prema njima nekorektno ponašaju predstavnici mikrokreditnih organizacija, jer im, kako ističu, „debelo“ zaračunavaju kamate na poljoprivredne kredite, a koje su u nekim slučajevima ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













