Kakav rijaliti - preživite u nemilosrdnoj divljini

Izvor: Vesti-online.com, 18.Nov.2013, 17:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav rijaliti - preživite u nemilosrdnoj divljini

Večeras je na programu prva epizoda "Ber Grils – preživeti u divljini". Novi takmičarski rijaliti program predvođen svetski poznatim avanturistom i stručnjakom za preživljavanje.

Najžešći čovek na televiziji - Ber Grils

 

Svaka epizoda prikazuje Bera kako dvočlanim timovima postavlja izazov da se oprobaju u divljini, u daleko ekstremnijim uslovima nego što su mogli i da zamisle. Serija je ispunjena nemilosrdnim putovanjima koja inspirišu i >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << obučavaju timove o osnovama preživljavanja koja im jednog dana mogu sačuvati život.

 

Da li će takmičari spasiti živu glavu, možete saznati još večeras, a onda i svakog ponedeljka od 21 čas na kanalu Diskaveri.

 

 

Britanski TV avanturista i "najžešći čovek na televiziji" tri godine je proveo u dobrovoljnoj jedinici britanske vojske. Od 2006. je vodio ekstremni šou "Čovek protiv divljine", u kojem je pokazivao veštine preživljavanja u divljini.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Kakav rijaliti – preživite u nemilosrdnoj divljini

Izvor: Dzungla.org, 18.Nov.2013

Večeras je na programu prva epizoda „Ber Grils – preživeti u divljini“. Novi takmičarski rijaliti program predvođen svetski poznatim avanturistom i stručnjakom za preživljavanje.. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.