Kad Meksikanac zapeva Lukasa

Izvor: Blic, 03.Feb.2014, 16:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kad Meksikanac zapeva Lukasa

Mladić koji se zove Karlos oduševio je na Jutjubu izvođenjem numere "Daleko si", koju u orginalu izvode Aca Lukas i Ivana Selakov

Nije novost da strani državljani širom planete pevaju pesma naših muzičkih zvezda. Izuzetak nije ni Meksikanac pod imenom Karlos koji je otpevao hit Ivane Selakov i Ace Lukasa “Daleko si”.

Ovaj mladić iz Meksika se sjajno snašao u ovom zadatku a komentari na Jutjubu za ovaj snimak su više nego pozitivni. Da podsetimo, Ruskinja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pod imenom Natalija oduševila je izvođenjem čuvene izvorne srpske numere “Vidovdan”.

Pogledajte kako Karlos peva hit “Daleko si” Ivane Selakov i Ace Lukasa

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Kad Meksikanac zapeva Lukasa

Izvor: Dzungla.org, 03.Feb.2014

Mladić koji se zove Karlos oduševio je na Jutjubu izvođenjem numere „Daleko si“, koju u orginalu izvode Aca Lukas i Ivana Selakov. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.