Izvor: B92, 08.Nov.2001, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KRAVIC: SAMO OBEBEDJENJE MOZE DA ME IZBACI
Novi Sad -- Aleksandar Kravic, koji je novembra prosle godine imenovan za vd direktora Televizije Novi Sad, u sredu je pred novinarima pocepao resenja koja su stigla iz Beograda o novim postavljenjima i smenjivanjima na njegovoj i drugim funkcijama. Kako navodi Madjar so, Kravic u direktorsku kancelariju nije pustio Petra Jovanovica, postavljenog na njegovo mesto jer je njega, kako je rekao, imenovala Skupstina Vojvodine i da ce udovoljiti samo njenim odlukama. On je sadasnje stanje objasnio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << time da u Beogradu ne postoji dobra namera za razresenje situacije, a i da se u Skupstini Vojvodine opstruise razresenje ovog problema. On je predlozio hitno sazivanje skupstinske sednice sa ovom temom i rekao da ga iz njegove kancelarije moze udaljiti samo sluzba obezbedjenja, ili novo imenovanje koje bi stiglo iz skupstine.









