Izvor: B92, 08.Nov.2001, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KRAVIC: SAMO OBEBEDJENJE MOZE DA ME IZBACI

Novi Sad -- Aleksandar Kravic, koji je novembra prosle godine imenovan za vd direktora Televizije Novi Sad, u sredu je pred novinarima pocepao resenja koja su stigla iz Beograda o novim postavljenjima i smenjivanjima na njegovoj i drugim funkcijama. Kako navodi Madjar so, Kravic u direktorsku kancelariju nije pustio Petra Jovanovica, postavljenog na njegovo mesto jer je njega, kako je rekao, imenovala Skupstina Vojvodine i da ce udovoljiti samo njenim odlukama. On je sadasnje stanje objasnio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << time da u Beogradu ne postoji dobra namera za razresenje situacije, a i da se u Skupstini Vojvodine opstruise razresenje ovog problema. On je predlozio hitno sazivanje skupstinske sednice sa ovom temom i rekao da ga iz njegove kancelarije moze udaljiti samo sluzba obezbedjenja, ili novo imenovanje koje bi stiglo iz skupstine.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.