Izvor: B92, 12.Okt.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KRASNODARSKI KRAJ SPREMAN DA PRIMI MILOSEVICA

Rukovodstvo ruskog Krasnodarskog kraja spremno je da predlozi bivsem jugoslovenskom predsedniku Slobodanu Milosevicu da se preseli u Kubanj, ravnicarski deo juga Rusije, javlja Beta. Kako prenosi Itar-tas, administracija kraja, na celu sa gubernatorom komunistom Nikolajem Kondratenkom, spremna je da to iz zvanicno predlozi Milosevicu. Odluka o zvanicnom pozivu rukovodstvo kraja jos nije donelo, i "sve ce zavisiti od situacije u Jugoslaviji", receno je agenciji u rukovodstvu Krasnodarskog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kraja.

Itar-tas navodi da se Milosevic do sada nije obracao ruskim vlastima sa zahtevom da se preseli u Rusiju. Kondratenko je predvodio delegaciju Saveta federacije ruskog parlamenta i parlamentaraca Zajednice nezavisnih drzava na nedavnim izborima u SRJ.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.