Izvor: Telegraf.rs, 28.Feb.2013, 01:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KRAJ TV PRETPLATE: Uvode porez na RTS?
- Po tom osnovu se podrazumeva da građani Srbije koji su poreski obveznici mogu da primaju radio i televizijski program - kaže profesor na Fakultetu političkih nauka i član radne grupe za izradu medijske strategije Rade Veljanovski
Povezane vesti
Bolji život, srećni ljudi: Uvode porez na RTS?
Izvor: Kamatica.com, 28.Feb.2013
Umesto pretplate, kao do sada, građani Srbije bi ubuduće za gledanje Radio-televizije Srbije mogli da plaćaju porez. Iako ova mera još uvek nije uvedena, najverovatnije je da će ova finansijska obaveza biti “razrezivana” na osnovu vlasništva nad nekretninama..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





