KRAJ GLASANJA: Mijailović novi predsednik Zvezde

Izvor: Kurir, 11.Dec.2014, 21:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KRAJ GLASANJA: Mijailović novi predsednik Zvezde

BEOGRAD - Glasanje za novog predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda završeno je danas, a izvesno je da će na tom mestu u narednom periodu biti Svetozar Mijailović.

Glasanje je trajalo u sredu i četvrtak od 10.00 do 20.00, Mijailović je bio jedini kandidat, a da bi novi predsednik bio izabran potreban je jedan glas članova kluba.

Izborna komisija će naknadno saopštiti zvanične rezultate.

Mijailović je od juna bio vršilac dužnosti, pošto je Dragan >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Džajić napustio mesto predsednika Zvezde posle osvojene šampionske titule, prve posle šest sezona.

Zvezda će 21. decembra održati Skupštinu kluba, na kojoj će biti izabrano novo rukovodstvo, odnosno članovi Upravnog odbora.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.