Izvor: B92, 23.Sep.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KOSTUNICA: ZAHTEV JE UPUCEN VLADI, A NE DOS

Predsednik Demokratske stranke Srbije Vojislav Kostunica u nedelju u uvodnom izlaganju sednice Glavnog odbora rekao je da je ova stranka zahtjev za reformu Vlade Srbije uputila samoj Vladi, a ne DOS i to zbog toga da bi se vec jednom odvojila drzava od partija. Kostunica je upozorio da se izmedju dve sednice Glavnog odbora DSS uvecao kriminal u Srbiji, da je uvecan broj uredbi srpske Vlade, da se promene na republickom nivou ne obavljaju potrebnom brzinom i sirinom. "Ono sto nedostaje je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << smisljen plan. Preovladavaju uredbe i mere koje se ne objavljuju u sluzbenim novinama, nema programa za srednja i mala preduzeca, Vlada Srbije se nedovoljno angazuje na ocuvanju savezne drzave", rekao je Kostunica. On je dodao da samoubistvo radnika u Kragujevcu, zbog toga sto je ostao bez posla, najbolje pokazuje u kakvom je stanju Srbija, prenosi Srna.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.