Izvor: B92, 29.Maj.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KORAC O CIGARETAMA

Potpredsednik Vlade Srbije Zarko Korac rekao je u utorak da postoje drzavni interesi da se u Srbiji bude izgradjena nova fabrika licencnih cigareta. Korac je clan Vladine komisije koja pregovara s "Filip Morisom" o izgradnji nove fabrike. "Radi se o straterskoj odluci i time se, izmedju ostalog, duboko zaseca sverc inostranih cigareta", rekao je Korac. "To ne znaci, kako se danas pogresno u javnosti govori, da bi se fabrike duvana u nisu i vranju likvidirale, vec naprotiv to znaci da bi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vrlo skoro te fabrike dobile stabilnost jer bi tada proizvodile drugu vrstu cigareta, a koje pusi najvecu broj gradjana i koje bi njima bile ekonomski najpristupacnije. boricu se za to da se nasa zemlja normalizuje i proizvodi vrstu licencnih cigareta, da od uvoznika postane neko ko snabdeva gradjane, one koji imaju dublji dzep", rekao je Korac, javlja B92.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.