KAO BOMBA DA JE EKSPLODIRALA: Strašna SVEDOČENJA sa MESTA NESREĆE, prednji deo autobusa POTPUNO SMRSKAN (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Maj.2019, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"KAO BOMBA DA JE EKSPLODIRALA": Strašna SVEDOČENJA sa MESTA NESREĆE, prednji deo autobusa POTPUNO SMRSKAN (VIDEO)

Prema informacijama iz Hitne pomoći, tri ekipe su otišle na teren.

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na uglu Bulevara kralja Aleksandra i Ustaničke ulice danas nešto pre 10.30 časova, autobus je udario u kiosk i povređeno je četiri putnika.

Prema nezvaničnim informacijama, motor autobusa se pokvario, pa se zaleteo u lokal koji ne radi.

Vozač je bio priseban, pa je krenuo pravo i udario u magacin.

- Kao da je bomba eksplodirala. Jedna >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << žena je sedela i kukala, povredila je rame. Druga putnica je prevezena u Hitnu pomoć, bilo je oko 15, 20 putnika u autobusu - rekao je jedan od očevidaca.

U nesreći je povređeno četvoro, od toga dvoje teško. Transportovani su u Urgentni centar.

- Autobus je danas prošao dnevni pregled, tehnički je ispravan, ali internom istragom i istragom policije utvrdićemo šta je uzrok nesreće. Jedino što za sad znamo je da je policija na licu mesta i da ima dvoje ili troje povređenih putnika. Vozač D. K. je mlađi, nikada nije imao incidenata - rekao je Dušan Krstić iz preduzeća Arriva za "Telegraf".

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.