KAJZERSLAUTERN UZEO BOD U DORTMUNDU

Izvor: Kurir, 11.Dec.2011, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DORTMUND - Fudbaleri Kajzerslauterna priredili su iznenađenje u 16. kolu Bundeslige pošto su igrali nerešeno 1:1 (1:0) protiv Borusije u Dortmundu.

Borusija je povela golom Kagave u 27. minutu i delovalo je da će tim Jirgena Klopa osvojiti nova tri boda, ali su gosti pola sata pre kraja utakmice goloma Sahana uspeli da izjednače.
Rezultati: Štutgart - Bajern (17) Odigrano ranije: Herta - Šalke 1:2 (1:2) Keln - Frajburg 4:0 (1:0) Augzburg - Borusija Menhengladbah 1:0 (0:0) Majnc - Hamburger 0:0 Nirnberg - Hofenhajm 0:2 (0:1) Verder - Volfzburg 4:1 (2:0) Hanover - Bajer Leverkuzen 0:0 Tabela: Bajern 31, Dortmund 31, Šalke 30, Menhengladbah 30, Verder 29, Leverkuzen 26, Štutgart 22, Hanover 22 itd.