Juventus sigurno korača ka tituli, novi bod za Mihinu Bolonju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Feb.2019, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juventus sigurno korača ka tituli, novi bod za "Mihinu" Bolonju

Fudbaleri Juventusa rutinski savladali Sasuolo u gostima rezultatom 3:0, u okviru 23. kola Serije A.

Juventus je bez imalo muke stigao do 20. pobede u prvenstvu Italije.

Sami Kedira je doneo prednost "dami" u 23. minutu, Kristijano Ronaldo je povisio rezultat u 70, a tačku je stavio Emre Džan u 86. minutu meča.

Juventus je prvi na tabeli sa 63 boda (11 više od Napolija), dok je Sasuolo 11. sa 30 bodova.

Novi važan bod za Bolonju u borbi za >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << opstanak

Bolonja i Đenova odigrali nerešeno 1:1 u meču 23. kola Italijanske lige. Pobede Atalante, Frosinonea i Torina.

Ekipa koju je preuzeo Siniša Mihajlović je posle pobede nad Interom u Milanu (1:0), zabeležila i nerešen rezultat na domaćem terenu i sa 18 bodova zauzima 17. poziciju i pobegla je iz opasne zone. Đenova se sa 25 bodova nalazi na 13. mestu.

Bolonja je stigla do prednosti u 17. minutu. Poli je uputio centaršut sa oko 25 metara, Destro se odlično snašao u kaznenom prostoru i glavom savladao golmana domaćina.

Gosti su izjednačili 33. minutu. Lazović je uputi sjajan centaršut iz kornera, na loptu je u skoku naleteo Lerager i glavom zatresao mrežu.

U narednom kolu Bolonja gostuje kod Rome, dok Đenova dočekuje Lacio.