Jovanović: Otvoreno treba razgovarati o problemima koji postoje

Izvor: Beta Video, 07.Sep.2017, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jovanović: Otvoreno treba razgovarati o problemima koji postoje

BEOGRAD - ``U svakom slučaju mislim da je potrebna drugačija poruka iz Beograda, poruka Srbima da oni kao gradjani država u kojima žive rešavaju svoj problem u okviru tih institucija i spremnost Srbije da im pomogne da do toga dodje na onaj način na koji to čini svaka zemlja u svetu. Otvoreno treba razgovarati o problemima koji postoje, o problemima koje imaju Srbi u Hrvatskoj, o funkcionisanju Bosne i Hercegovine, ali ne sa ambicijom da se odgovornost definiše u nacionalnom kontekstu``, rekao je Jovanović. (CH5)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.