Jošanica ubedljiva u Mihajlovcu: Proleter – Jošanica 1:3

Izvor: SandzakPress.net, 25.Mar.2019, 16:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 18.kola Srpske lige Zapad ekipa Jošanice savladala je kao gost veoma nezgodnog domaćina Proleter sa 3:1. U veoma borbenoj utakmici strelci za goste bili su Smajović u 38. ,Brunčević u 57. i Ibrahimović u 84. minutu utakmice. Posle ove utakmice Jošanice je i dalje na 4. mestu tabele i sada ima 33 boda, tri manje od vodećih Tutina, Smedereva i Sloge koji imaju po 36. U sledećem kolu Jošanici u Novom Pazaru gostuje ekipa Tutina u svojevrsnom sandžačkom derbiju. Izvor: Indeksonline.rs