Izvor: Mondo, 12.Feb.2018, 18:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Još jedan bilbord-rebus? (FOTO)
Posle bilborda sa likom glumca Andrije Miloševića, koji nas posmatra poput nekog političara, u Beogradu se pojavila nova zagonetka...
Pre nekoliko dana izvestili smo o bilbordima sa likom glumca Andrije Miloševića, koji izgleda poput političara koji je ušao u predizbornu kampanju.
Jasno je da se on neće kandidovati na predstojećim izborima u Beogradu (4. mart), ali je zagolicao maštu mnogima, pogotovo zbog političkih poruka, poput: "I Rusija i Evropa", >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Prvi na listi"...
Sada su se u Beogradu pojavili bilbordi na kojima velikim slovima piše "Miloš".
Prema saznanjima MONDA, reč je o kampanji Demokratske stranke Srbije, čiji će kandidat na beogradskim izborima biti Miloš Jovanović.







