Još jedan bilbord-rebus? (FOTO)

Izvor: Mondo, 12.Feb.2018, 18:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedan bilbord-rebus? (FOTO)

Posle bilborda sa likom glumca Andrije Miloševića, koji nas posmatra poput nekog političara, u Beogradu se pojavila nova zagonetka...

Pre nekoliko dana izvestili smo o bilbordima sa likom glumca Andrije Miloševića, koji izgleda poput političara koji je ušao u predizbornu kampanju.

Jasno je da se on neće kandidovati na predstojećim izborima u Beogradu (4. mart), ali je zagolicao maštu mnogima, pogotovo zbog političkih poruka, poput: "I Rusija i Evropa", >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Prvi na listi"...

Sada su se u Beogradu pojavili bilbordi na kojima velikim slovima piše "Miloš".

Prema saznanjima MONDA, reč je o kampanji Demokratske stranke Srbije, čiji će kandidat na beogradskim izborima biti Miloš Jovanović.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.