Izvor: Nezavisne Novine, 05.Mar.2018, 13:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još dvije osobe preminule od komplikacija gripa

TUZLA - Na Univerzitetskom kliničkom centru (UKC) Tuzla preminule su još dvije osobe od komplikacija gripa, što je ukupno devet umrlih od prvog registrovanog slučaja komplikacija gripa koji je zabilježen 19. februara.

Preminule osobe imale su svoja primarna oboljenja prije komplikacija gripa, rečeno je u Zavodu za javno zdravstvo Tuzlanskog kantona.

Zbog nestabilne epidemiološke situacije na području Tuzlanskog kantona i dalje je na snazi zabrana posjeta na UKC Tuzla, prenijeli su federalni mediji.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

GRIP ODNOSI ŽIVOTE U Tuzli preminule još dve osobe

Izvor: Blic, 05.Mar.2018

Na Univerzitetskom kliničkom centru /UKC/ Tuzla preminule su još dve osobe od komplikacija gripa, što je ukupno devet umrlih od prvog registrovanog slučaja komplikacija gripa koji je zabeležen 19. februara.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.