Jeziv detalj zločina u Štrpcu: Dejan Krstičić nahranio blizance i ljuljao ih u naručju, pa ih iskasapio

Izvor: Telegraf.rs, 22.Feb.2017, 01:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeziv detalj zločina u Štrpcu: Dejan Krstičić nahranio blizance i ljuljao ih u naručju, pa ih iskasapio

Dejan Krstičić (35), profesor fizičkog vaspitanja u srednjoj školi u Štrpcu, juče oko 19 časova nožem je ubio svog sina Nemanju, starog svega 40 dana, dok je drugog blizanca Danila izbo, koji je srećom ostao živ.

Stravičan zločin Dejan je počinio u stanju nervnog rastrojstva, naočigled svoje supruge Ane.

- Ne znam zašto je to učinio, Mene i moju majku je oterao po drva napolje, a mom suprugu je rekao da ide da založi vatru u drugoj sobi. Ništa nije ukazivalo >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << na to da će se desiti nešto loše.

Odjednom sam čula snajin vrisak, koja je vrištala "Šta to radiš?" i utrčala u sobu. Onda sam videla moju unučad svu krvavu na kauču u dnevnoj sobi - rekla je Dejanova majka, Gordana.

Ona kaže da je Dejan prethodno sa suprugom nahranio blizance i ljuljao ih u naručju.

- Kada smo ušli on je vikao "Neko će da mi uzme blizance! Hoće da mi uzmu decu". Izgledalo je da ne zna šta radi. Imao je neki strah u poslednje vreme da će mu neko uzeti decu. Kao da je bio u depresiji - navodi njegova majka, koja dodaje da se prethodno nije svađao sa suprugom i da su se lepo slagali.

Foto: sxc.hu/Ben Earwicker

Dejana je u krvavom piru zaustavio njegov rođeni brat, koji je izleteo iz druge sobe. Drugi brat nije bio kući. Komšije su zanemele posle zločina, i svi za njega imaju samo reči hvale.

Posle zločina Dejan je policiju sačekao u kući, a navodno im je rekao da se sporečkao sa suprugom i da je hteo da je zaplaši, kao i da mu je "pao mrak na oči" i da se ničeg ne seća.

Dečak koji je podlegao povredama uboden je u predelu vrata. On je preminuo na putu od Štrpca do Gračanice. Drugi dečak je za sada stabilno, jer ubodi srećom nisu zakačili vitalne organe.

(Telegraf.rs/Alo)

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.