Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Nov.2008, 03:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jeremić najavio smene ambasadora

BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je da će u narednih nekoliko meseci doći do smene velikog broja ambasadora Srbije u inostranstvu i objasnio da je to redovna procedura nakon isteka četvorogodišnjeg mandata.
"Veliki broj tih promena dolazi redovno zato što su ljudima istekli trogodišnji ili četvorogodišnji mandati. Njima se završavaju mandati i na ta mesta biće upućeni novi predstavnici Republike Srbije", rekao je Jeremić.
On je istakao da ne može da govori o konkretnim kadrovskim rešenjima, dok zemlja domaćin ne da agreman za predloženu ličnost.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.