Jedna osoba poginula u nesreći u Kraljevu

Izvor: Blic, 30.Sep.2012, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedna osoba poginula u nesreći u Kraljevu

Jedna osoba je poginula, a jedna je zadobila teške povrede u saobraćajnoj nesreći u Miločaju, objavio je RTS.

Uviđaj obavlja saobraćjana policija Kraljeva

Putničko vozilo iz pravca Kraljeva prema Čačku sleteo je sa kolovoza i udarilo u kuću pored puta.

Do nezgode je došlo oko ponoći kada je Nenad J. (1982) iz Ribnice kod Kraljeva, upravljajući putničkim motornim vozilom marke "volksvagen golf", kraljevačke registracije, iz pravca Kraljeva prema >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Čačku, sleteo sa kolovoza u pravcu kretanja i vozilom udario u kuću pored puta.

Na mestu nezgode povredama je podlegao suvozač Đurđe Š. (1964) iz Tavnika kod Kraljeva, dok je vozač zadobio teške telesne povrede, zbog kojih je zadržan na lečenju u ZC "Studenica" u Kraljevu.

Uviđaj je izvršio istražni sudija Osnovnog suda u prisustvu zamenika Osnovnog javnog tužioca i policijskih službenika Saobraćajne policijske ispostave Kraljevo.

Povezane vesti: Mladić poginuo u "pasatu" kod Kraljeva

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.