Izvor: Kurir, 26.Feb.2015, 12:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JOŠ SAMO DANAS: Glasajte na izborima za Privrednu komoru Beča!
BEČ - Danas je poslednji dan za glasanje na izborima za Privrednu komoru Beča, a pravo glasa imaju svi samostalni privrednici, čak i oni bez austrijskog državljanstva, jer austrijska Privredna komora zastupa sva preduzeća čija su sedišta u Austriji.
Privrednici poreklom sa Balkana imaju jedinstvenu priliku da uzmu sudbinu u svoje ruke i glasaju za opciju za koji smatraju da na najbolji način zastupa njihove interese.
U Beču je glavna dilema je da >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << li će Privredni savez (Wirtschaftsbund - WB), organizacija Narodne partije Austrije (ÖVP), zadržati apsolutnu većinu u telima bečke Privredne komore ili će i opcije koje u većoj meri zastupaju interese malih privrednika konačno osvojiti veći broj glasova.





