Izvor: B92, 05.Apr.2002, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JOS 2 SRBINA TRAZE AZIL NA KOSOVU

Kosovska Mitrovica -- Jos 2 Srbina su zatrazila politicki azil u juznoj policijskoj stanici UNMIK u Leposavicu, javila je u petak Kosovalajv, pozivajuci se na saopstenje medjunarodne policije u Kosovskoj Mitrovici.

"Dva Srbina koja su zatrazila politicki azil pripadnici su 'Oslobodilacke srpske armije', kao i 5 njihovih sunarodnika koji su ranije, 28. i 29. marta, takodje zatrazili politicki azil na Kosovu", saopstio je portparol medjunarodne policije u Kosovskoj Mitrovici Dzon >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Capman. Te dve osobe su, kako navode policijski izvori, zatrazile "podrsku", jer im je "pretila" srpska policija. Pripadnici medjunarodne policije proveravaju slucajeve 7 Srba iz Srbije koji su, ovih dana, zatrazili "politicki azil na Kosovu".

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.