Izvor: Kurir, 07.Dec.2014, 11:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JECA RASPLAKALA NADU TOPČAGIĆ: Ima neku tugu u glasu!
Jeca ima tugu u glasu koja retko koga ostavi ravnodušnim. Pesmu "Anđeo" sam čula pre nego što je izdala i nisam mogla da zaustavim suze, rekala je Nada
Jeca Krsmanović snimila je baladu uz koju se Nada Topčagić svaki put isplače. Pesma se zove "Anđeo" i ima jako emotivan tekst. Toliko jak, da Nada Topčagić plače svaki put kada je čuje.
"Jeca ima tugu u glasu koja retko koga ostavi ravnodušnim. Pesmu "Anđeo" sam čula pre nego što je izdala >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i nisam mogla da zaustavim suze", kaže Nada. Jeca je pesmu premijerno otpevala na Grand TV.
http://www.youtube.com/watch?v=HZD7c8RIdvg
NA PORTALU KURIRA GLEDAJTE GRAND NARODNU TELEVIZIJU
Pogledajte ko je rasplakao Nadu Topčagić sa novom pesmom!
Izvor: Svet, 07.Dec.2014
Jeca Krsmanović snimila je baladu uz koju se Nada Topčagić svaki put isplače.. Pesma se zove “Anđeo” i ima veoma emotivan tekst, toliko jak da Nada Topčagić plače svaki put kada je čuje.. “Jeca ima tugu u glasu koja retko koga ostavi ravnodušnim. Pesmu “Anđeo” čula sam pre nego...







