JANKOVIĆ: Idemo u Niš u pravom trenutku

Izvor: Kurir, 15.Mar.2013, 17:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

JANKOVIĆ: Idemo u Niš u pravom trenutku

BEOGRAD - Trener fudbalskog kluba Crvena zvezda Aleksanar Janković ocenio je danas da će predstojeći duel sa ekipom Radničkog iz Niša za crvno-bele predstavljati veliki motiv, podsećajući da je Zvezda do sada već dva puta slavila protiv protiv Nišlija, jednom u prvenstvu i jednom u kupu.

Protiv Radničkog smo ostvarili dve pobede, iako smo oba puta jurili rezultat. Mislim da nam ovaj meč dolazi u pravom trenutku, pred pauzu zbog reprezentativnih obaveza, istakao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je Janković na konferenciji za novinare.

Janković je poručio da Zvezda ne sme da dopusti lošija izdanja sa "slabijim" protivnicima, ukoliko želi da ostane u trci za titulu.

Tri boda su naš pimarni cilj. Očekujem da dostignemo nivo igre koji smo imali na pripremama, a moramo biti pre svega fokusirani na igru u odbrani, napomenuo je Janković.

Prvotimac Zvezde Marko Vešović objasnio je da protiv Radničkog neće biti lako.

Poznajemo ekipu Radničkog, u prethodna dva duela su nas dosta namučili. Nadam se da ćemo osvojiti tri boda i mirno dočekati reprezentativnu pauzu, zaključio je Vešović.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.