Izvor: Blic, 14.Feb.2008, 12:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iznajmite psa na dan za 25 dolara

Ljudima koji vole životinje ali previše putuju ili su isuviše zauzeti da drže kućnog ljubimca, jedna američka firma nudi pse na iznajmljivanje.



Uz mesečnu pretplatu od oko 50 dolara za katalog na internetu, može se na jedan dan ili na samo nekoliko sati, iznajmiti pas po izboru. Cena je 25 dolara, ali je za vikend, kad je potražnja veća, plaća više.

Onome ko doda još 35 dolara, vozilo firme će do kuće dovesti privremenog ljubimca, a posle doći >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << po njega.

Svi psi, kao avganistanski hrt zvani Tango ili labrador Džekpot, su napuštene životinje koje je usvojila kompanija "Flekspec" koja zasad pokriva Njujork i Los Anđeles, a za ovu godinu planira otvaranje filijala i u Londonu, San Francisku i Vašingtonu.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.