Izdalo ga srce posle udesa

Izvor: Vesti-online.com, 29.Sep.2014, 16:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izdalo ga srce posle udesa

Nenad Vujanović (68) iz Poveliča, kod Srpca u Bosni i Hercegovini, preminuo je od srčanog udara, posle sudara u kojem je učestvovao vozeći auto na magistralnom putu Srbac - Nova Topola.

Udes se desio u subotu, a u njemu je, pored vozila kojim je upravljao nesrećni muškarac, učestvovao i "reno megan" austrijskih registracija, kojim je upravljao Igor Radumilo (32). Očevici tvrde da je vozač "megana" preticao automobil ispred sebe, a potom je naleteo na "seat", koji je skretao.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
"'Seat' se posle sudara prevrnuo u kanalu i iz njega su, bez vidnih povreda, izašli Nenad i njegova supruga Nevenka. Vujanović se normalno kretao i razgovarao s nama. Tvrdio je da mu nije ništa. Ipak, nekoliko minuta kasnije sam čuo da mu je pozlilo pa su ga smestili u auto kako bi ga odvezli lekarima", rekli su svedoci nesreće, koja se ipak kobno završila.

Vujanović je preminuo na putu do srbačkog Doma zdravlja, a obdukcijom je utvrđeno da je umro od jakog srčanog udara. Specijalista sudske medicine potvrdio je da nesrećni čovek nije zadobio ozbiljnije povrede u saobraćajnoj nesreći, ali da je od ranije imao srčane probleme, koje je pogoršao stres izazvan udesom.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.