Izbio požar u selu Rudare kod Kuršumlije

Izvor: Kurir, 18.Avg.2012, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izbio požar u selu Rudare kod Kuršumlije

Dosad zahvaćeno oko tri hektara šume

KURŠUMLIJA - U selu Rudare kod Kuršumlije danas je u popodnevnim satima izbio požar, koji je do sad zahvatio oko tri hektara šume, kazao je predstavnik Javnog preduzeća "Srbija šume" u Kuršumliji Goran Milosavljević.

Na terenu su vatrogasna ekipa, zaposleni u "Srbija šumama" i meštani tog sela.

Milosavljević je rekao da je požar zahvatio visoko i nisko rastinje i proširio se "od pruge uzbrdo" i izrazio očekivanje da će požar ubrzo biti lokalizovan.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.